VMwareŘešení virtualizace a infrastruktury pro cloud

VMware je společnost s vedoucím postavením v oblasti virtualizačního softwaru, která zjednodušuje provoz informačních technologií, a pomáhá tak firmám inovovat a dosáhnout růstu. Společnost VMware pomocí virtualizace infrastruktury – od datového centra přes cloud až po mobilní zařízení – umožňuje využívat služby IT z libovolného zařízení, kdykoli a kdekoli.

Pomozte mi s výběrem produktu společnosti VMware >

Datová centra a cloudová infrastruktura

Virtualizujte a posilte servery a uči��te to samé se sítěmi, úložnými místy a zabezpečením. Svým vlastním tempem. Umožněte zajištění během několika minut a doplňte svůj soukromý cloud o automatizovanou správu.

Datová centra a správa cloudu

Správa virtualizovaných a dynamických prostředí hybridních cloudů s vestavěnými účelovými nástroji. Sjednocením, automatizací a zjednodušením všech stránek zvýšíte výkon, využití kapacity a shodu s předpisy.

Virtualizace pracovních ploch a mobilní prostředí

Transformujte výpočetní kapacitu koncového uživatele převedením izolovaných pracovních ploch, aplikací a dat na mobilní, centrálně spravované služby IT, které jsou konzistentní, vždy v souladu s předpisy a bezpečně dodávané do jakéhokoliv zařízení.
Pro informace o řešeních VMware kontaktujte CyberTrails, LLC. | 6234346000 | Kontaktní formulář

© 2002-2013 VMware. VÅ¡echna práva vyhrazena. Tyto informace slouží pouze pro obecnou informaci. Tyto záznamy nepÅ™edstavují propagaci ani doporučení ze strany firmy VMware. UveÅ™ejnÄ›no na síti SharedVue