VMwareDatová centra a cloudová infrastruktura

Virtualizujte a posilte servery a učiňte to samé se sítěmi, úložnými místy a zabezpečením. Svým vlastním tempem. Umožněte zajištění během několika minut a doplňte svůj soukromý cloud o automatizovanou správu.


Datová centra a správa cloudu

Správa virtualizovaných a dynamických prostředí hybridních cloudů s vestavěnými účelovými nástroji. Sjednocením, automatizací a zjednodušením všech stránek zvýšíte výkon, využití kapacity a shodu s předpisy.


Virtualizace desktopů a aplikací

Koncovým uživatelům využívajícím virtuální datacentra, virtuální počítače a fyzická zařízení můžete snadno a bezpečně poskytovat desktopy se systémem Windows, aplikace a online služby.Enterprise Mobility Management

Distribuujte, konfigurujte, sledujte a spravujte všechna mobilní zařízení, mobilní aplikace a obsah prostřednictvím jediné jednotné platformy – posunete tak produktivitu zaměstnanců a růst podniku o krok dál.
Pro informace o řešeních VMware kontaktujte CyberTrails, LLC. | 6234346000 | Kontaktní formulář

© 2002-2014 VMware. VÅ¡echna práva vyhrazena. Tyto informace slouží pouze pro obecnou informaci. Tyto záznamy nepÅ™edstavují propagaci ani doporučení ze strany firmy VMware. UveÅ™ejnÄ›no na síti SharedVue