VMwareVMware vCenter Site Recovery Manager

Stáhnout zkušební verzi
VMware® vCenter™ Site Recovery Manager™ je řešení pro zotavení po havárii, které poskytuje automatizovanou orchestraci a testování centralizovaných plánů obnovení bez narušení provozu pro všechny virtualizované aplikace.

Co dokáže řešení vCenter Site Recovery Manager

  • Zotavení po havárii s polovičními náklady Snižení celkových nákladů na vlastnictví řešení pro zotavení po havárii až o 50 %. Využijte k tomu možnosti zjednodušené správy a vysokou automatizaci funkcí orchestrace a testování pro účely zotavení po havárii.
  • Obnovení jedním kliknutím Sestavení plánů obnovení během několika minut a centrální správa prostřednictvím serveru vCenter Server. Realizace plně automatizované orchestrace převzetím služeb při selhání a navrácení služeb po zotavení pomocí jednoho kliknutí.
  • Možnosti testování Využijte automatizované funkce nástroje Site Recovery Manager. Zajistíte předvídatelnost stanovených časů pro obnovení pomocí testování bez narušení provozu prováděného tak často, jak je to potřeba.
  • Ochrana všech aplikací Chraňte veškeré virtualizované aplikace pomocí široké řady řešení replikace v diskovém poli nebo pomocí nástroje vSphere Replication, který je bezplatnou součástí platformy vSphere.
Pro informace o řešeních VMware kontaktujte CyberTrails, LLC. | 6234346000 | Kontaktní formulář

© 2002-2014 VMware. VÅ¡echna práva vyhrazena. Tyto informace slouží pouze pro obecnou informaci. Tyto záznamy nepÅ™edstavují propagaci ani doporučení ze strany firmy VMware. UveÅ™ejnÄ›no na síti SharedVue