VMwareVMware vSphere Data Protection Advanced

Stáhnout zkušební verzi
VMware vSphere® Data Protection™ Advanced je nástroj pro zálohování a obnovování, který byl vytvořen speciálně pro platformu vSphere a využívá software EMC Avamar. Nabízí prověřené, účinné a snadno použitelné funkce zálohování a obnovování pro virtuální stroje a důležité aplikace.

Co dokáže řešení vSphere Data Protection Advanced

  • Osvědčená technologie Získáte spolehlivou ochranu svých virtuálních strojů pokročilou technologií, která byla navržena speciálně pro platformu vSphere a využívá software EMC Avamar – špičkové řešení pro deduplikaci, zálohování a obnovování.
  • Efektivní zálohování a obnovování Se špičkovou deduplikací s proměnlivou délkou dokážete výrazně snížit požadavky na úložiště záloh. Zkraťte dobu potřebnou pro zálohování a obnovování pomocí technologie sledování změněných bloků.
  • Zjednodušená správa Získejte přirozené možnosti správy a nastavení služeb zálohování a obnovování jako celé virtuální infrastruktury pomocí několika kliknutí v jedné známé konzoli – v klientovi vSphere Web Client.
  • Podpora aplikací Zajistěte jednotnost záloh aplikací a podrobnější obnovení serverů Microsoft SQL Server a Microsoft Exchange Server.
Pro informace o řešeních VMware kontaktujte CyberTrails, LLC. | 6234346000 | Kontaktní formulář

© 2002-2014 VMware. VÅ¡echna práva vyhrazena. Tyto informace slouží pouze pro obecnou informaci. Tyto záznamy nepÅ™edstavují propagaci ani doporučení ze strany firmy VMware. UveÅ™ejnÄ›no na síti SharedVue