VMwareVMware vCenter Operations Manager

Stáhnout zkušební verzi
Nástroj VMware® vCenter™ Operations Manager™ je klíčovou součástí sady vCenter Operations Management Suite. Poskytuje komplexní přehled a podrobné informace o výkonu, kapacitě a stavu infrastruktury.

Co dokáže software vCenter Operations Manager

  • Komplexní přehled Nabízí komplexní přehled a podrobné provozní informace o stavu systému, rizicích a efektivitě virtuální a hybridní cloudové infrastruktury a aplikací.
  • Proaktivní řízení výkonnosti Přestaňte pouze sledovat výkon infrastruktury a aplikací a začněte jej preventivně spravovat. Automatické akce pro analýzu hlavních příčin a doporučenou nápravu vám pomohou zjistit a odstranit potenciální kritická místa.
  • Optimalizace kapacity Identifikujte chybějící kapacitu a nadhodnocování potřeb, abyste mohli bez obav vytvořit virtuální stroje o správné velikosti, znovu získat nevyužívané zdroje a zvýšit stupně konsolidace.
Pro informace o řešeních VMware kontaktujte CyberTrails, LLC. | 6234346000 | Kontaktní formulář

© 2002-2014 VMware. VÅ¡echna práva vyhrazena. Tyto informace slouží pouze pro obecnou informaci. Tyto záznamy nepÅ™edstavují propagaci ani doporučení ze strany firmy VMware. UveÅ™ejnÄ›no na síti SharedVue