VMwareZískejte program vSphere Optimization Assessment zdarma

Vylepšete efektivitu svého virtuální prostředí a ušetřete peníze a čas díky řešením VMware Operations Management. Zjistěte ještě dnes jak začít zvyšovat kapacitu, zlepšovat výkon a šetřit peníze prostřednictvím bezplatného 30denního období na vyzkoušení a personalizované sestavy programu Optimization Assessment.

VMware vCenter Operations Management Suite

Stáhnout zkušební verzi
Sada VMware® vCenter™ Operations Management Suite™ poskytuje funkce automatizovaného řízení provozu s využitím patentované analytiky a funkce integrovaného přístupu ke správě výkonu, kapacity a konfigurace.

Co dokáže sada vCenter Operations Management Suite

  • Komplexní přehled Poskytuje komplexní přehled o stavu systému, rizicích a efektivitě virtuální a hybridní cloudové infrastruktury a aplikací.
  • Automatizované řízení provozu Pomocí patentované analýzy automatizuje řízení výkonu, kapacity a konfigurace v celém systému, aby zajistila co nejvyšší využití zdrojů a efektivitu provozu.
  • Proaktivní zpráva smluv SLA Poskytuje řídicí panely pro sledování výkonu v reálném čase, s nimiž lze spravovat smlouvy SLA. Tyto panely upozorňují na nedostatečný výkon nebo chybějící kapacitu, dříve než se související potíže dotknou koncových uživatelů.
Pro informace o řešeních VMware kontaktujte CyberTrails, LLC. | 6234346000 | Kontaktní formulář

© 2002-2014 VMware. VÅ¡echna práva vyhrazena. Tyto informace slouží pouze pro obecnou informaci. Tyto záznamy nepÅ™edstavují propagaci ani doporučení ze strany firmy VMware. UveÅ™ejnÄ›no na síti SharedVue