VMwareVMware Horizon 6 (with View)

Stáhnout zkušební verzi
Aplikace VMware ® Horizon™ 6 (s nástrojem View) umožňuje pracovat s virtualizovanými a vzdálenými desktopy prostřednictvím jediné platformy a podporuje koncové uživatele pomocí přístupu ke všem jejich zdrojům v systému Windows i online zdrojům formou jediného sjednoceného pracovního prostředí.

Co dokáže řešení Horizon (s nástrojem View)

  • Desktopy a aplikace zprostředkované jedinou platformou Zprostředkovává virtuální nebo vzdálené desktopy a aplikace prostřednictvím jediné platformy a zjednodušuje tak správu a poskytování oprávnění koncovým uživatelům.
  • Sjednocené pracovní prostředí s vynikajícím ovládáním pro uživatele Bezpečné zprostředkování desktopů, aplikací a online služeb koncovým uživatelům prostřednictvím sjednoceného pracovního prostoru. Nabízí konzistentní prostředí pro koncové uživatele napříč zařízeními, umístěními, médii a způsoby připojení.
  • Centrální správa bitových kopií Centrální správa bitových kopií pro fyzická, virtuální a vlastní zařízení koncových uživatelů.
  • Uzavřený okruh správy a automatizace Konsolidace řízení, poskytování a ochrany výpočetních prostředků uživatele pomocí analytických a automatizačních nástrojů cloudu, řízení cloudu a samoobslužných řešení.
  • Optimalizováno pro softwarově definovaná datová centra Dynamické přidělování zdrojů s virtuálním úložištěm, virtuálním výpočetním výkonem a virtuální sítí pro jednoduchou a nákladově efektivní správu a poskytování služeb desktopům na vyžádání.
Pro informace o řešeních VMware kontaktujte CyberTrails, LLC. | 6234346000 | Kontaktní formulář

© 2002-2014 VMware. VÅ¡echna práva vyhrazena. Tyto informace slouží pouze pro obecnou informaci. Tyto záznamy nepÅ™edstavují propagaci ani doporučení ze strany firmy VMware. UveÅ™ejnÄ›no na síti SharedVue